Seksuaalkasvatus
Projektid
Noored-noortele
Publikatsioonid
Kasulikku
Inimkaubitsemine
Projektid
Inimkaubandus
Publikatsioonid
Kasulikku
Meedia

Noored-noortele


MTÜ Living for Tomorrow on noored-noortele metoodikat seksuaalkasvatuse valdkonnas kasutanud alates 1999 aastast.
1999-2012 oleme kokku korraldanud 39 seksuaalkasvatusalast koolitust Eestimaa erinevates linnades (Tallinn, Narva, Viljandi, Võhma, Rapla, Rakvere, Väike-Maarja, Paide, Tartu, Pärnu, Haapsalu) nii eesti kui vene keeles. Kokku on koolituse läbinud ca 660 inimest.
Koolitusel osalejate grupi suurus on  umbes 18 inimest, see võimaldab grupijuhtidel personaalset lähenemist. Meie eesmärk on suunata osalejaid kriitiliselt nägema, mõtlema ja analüüsima kõike, mis on lähedalt või kaudselt seotud inimese seksuaalsuse ja seksuaalkäitumisega.
Koolituse lõpetajad on muutunud tihti oma kogukondades (sõprusringkonnas, koolis, maakonnas) usaldusisikuteks, kelle käest küsitakse nii infot kui ka nõuannet. Paljud neist on organiseerinud erinevaid üritusi, propageerimaks tervislikke eluviise ja turvalist seksuaalkäitumist, ennetades HIV/AIDS-i, suguhaigusi ja narkomaaniat.

UNAIDS-i Best Practice Program

2003 aastal pälvis Living for Tomorrow peer-education-i projekt UNAIDS-i Best Practice tunnustuse: „Living for Tomorrow research and action project was named as one of two best practice projects by the UNAIDS in a report going to the UN General Assembly in 2003. The project was complimented for its gender-focused approach, for getting young people to critically reflect on their assumptions about gender-appropriate sexual behaviours and their consequences for young women and young men; for developing an understanding of the importance of gender in relation to HIV/AIDS among young people and for making the young people understand the importance of their efforts in helping to stem the spread of HIV among young people.“

Loe lähemalt Living for Tomorrow ideest teostuseni siit